Domy na Przydrożnej

Białołęka

Domy na Przydrożnej

Domy na Przydrożnej to butikowa inwestycja w zielonej części warszawskiej Białołęki. Kameralne osiedle, dwa dwulokalowe domy jednorodzinne.

Inwestycja została zrealizowana przy współpracy doświadczonego i wielokrotnie nagradzanego architekta – Damiana Cyryla Kotwickiego. Główne założenie, które przekazaliśmy autorowi brzmiało „dom w którym sami chcielibyśmy mieszkać”.

Owocem długich dyskusji na temat bryły, funkcjonalności, materiałów wykończeniowych jest dom o ponadczasowej architekturze i kolorystyce. Dom otwarty na zieleń. Dom dający wiele możliwości aranżacji przestrzeni.

Kameralne sąsiedztwo, intymność i poczucie bezpieczeństwa gwarantuje mieszkańcom Domów na Przydrożnej Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, który pozwala na realizację w tej okolicy wyłącznie domów jednorodzinnych.

Lokalizacja

Inwestycja Domy na Przydrożnej zlokalizowana jest w jednym z najpiękniejszych zakątków Białołęki – Brzezinach. Teren inwestycji graniczy z zielonym pasem Kanału Żerańskiego, który wykorzystywany jest przez mieszkańców Warszawy do aktywnej rekreacji (wędkarstwo, sporty wodne, turystyka  pieszo-rowerowa). Wzdłuż Kanału biegnie jedna z najciekawszych tras rowerowych w stolicy, łącząca ją z Zalewem Zegrzyńskim i Nieporętem. W okolicy zlokalizowano także przystanek statku “Zefir” pływającego do Serocka w ramach jednej z linii turystycznych .

Północno-wschodnia część dzielnicy graniczy z Rezerwatem Łęgi Czarnej Strugi i Puszczą Słupecką. Jest to też doskonały punkt wypadowy do dalszych wycieczek za miasto w kierunku Zalewu Zegrzyńskiego, Warmii i Mazur.

Białołęka jest dobrze skomunikowana z centrum Warszawy i innymi dzielnicami zarówno z perspektywy osób poruszających się własnym autem, jak i korzystających z komunikacji miejskiej. Do centrum dojedziemy już w 25 minut.

W odległości ok. 4 km /7 minut jazdy samochodem/znajduje się stacja SKM Warszawa Żerań, z której pociągiem szybkiej kolei miejskiej można dojechać do stacji Warszawa Gdańska, Śródmieście, Dworzec Zachodni oraz dalej w kierunku Portu lotniczego im. F. Chopina. Na pętli Żerań Wschodni mamy do wyboru kilka linii tramwajowych oraz dobrze rozwiniętą sieć komunikacji autobusowej.

Połączenie z lewobrzeżną Warszawą znacznie usprawniła budowa trasy Mostu Północnego, która odciążyła Trasę Toruńską i umożliwiła szybkie przemieszczenie się do stacji Metra Młociny. Trasa Mostu Północnego w dalszej perspektywie ma połączyć węzeł Modlińska z ul. Płochocińską, a docelowo z Trasą Olszynki Grochowskiej.

img

Infrastruktura

Białołęka to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Nowo powstające osiedla i coraz większe zainteresowanie tą lokalizacją inwestorów prywatnych mobilizuje władze dzielnicy do inwestowania w rozwój obiektów użyteczności publicznej, terenów rekreacyjnych, kulturalnych i infrastruktury drogowej. W okolicy naszej inwestycji znajduje się pełna infrastruktura miejska, prywatne i publiczne szkoły, przedszkola, sklepy, centra handlowe i punkty usługowe. Białołęka oferuje mieszkańcom wiele atrakcji kulturalnych, parków, miejsc aktywnego wypoczynku dla dzieci i dorosłych. W ostatnim czasie w okolicy powstało kilka nowoczesnych kompleksów rekreacyjno – sportowych. Najbliżej naszej inwestycji znajduje się “Truskawkowe Pole” z placem zabaw, boiskiem, siłownią plenerową oraz stolikami do gier planszowych i kącikiem biesiadnym. Nieco dalej zlokalizowany jest “Park Magiczny” z boiskiem wielofunkcyjnym, skateparkiem, bikeparkiem i innymi atrakcjami dla małych i dużych. Miłośników piłki nożnej zachwyci znajdujący się w odległości ok. 3 km najnowocześniejszy w Polsce i największy w Europie środkowo-wschodniej zadaszony kompleks piłkarski z 8 boiskami oferujący nie tylko emocje sportowe podczas organizowanych meczy ale i możliwość całorocznego doskonalenia swoich umiejętności piłkarskich.

Zalety inwestycji:


własność gruntu
ciekawa, ponadczasowa architektura
funkcjonalne wnętrza
wysokiej jakości materiały
energooszczędność
bardzo dobra komunikacja z centrum miasta
bliskość natury
kameralne sąsiedztwo

Odległości

Najbliższy sklep spożywczy  – ok. 250 m

Market Carrefour – 500 m

Galeria Północna – 8 km

Factory Annopol – 3 km

Centrum Handlowe Marywilska – 3,5 km

Szkoła Podstawowa nr 231 – 900 m

Szkoła Podstawowa nr 368 – 2,5 km

Przedszkole nr 414 – 2 km

Przedszkole Publiczne „Krecik” 2,2, km

Soccer Arena /boiska piłkarskie/ – 3,5 km

Truskawkowa – kompleks rekreacyjno-sportowy – 1,3 km

Magiczna Park – kompleks rekreacyjno-sportowy – 5 km

Rezerwat przyrody „Puszcza Słupecka”– 10 km

Rezerwat przyrody „Łęgi Czarnej Strugi” – 6 km

Centrum Warszawy – 15 km / 25 minut auto, 55 min komunikacja miejska

Metro Młociny (P+R) – 10 km / 15 minut auto

POZOSTAŁE NASZE INWESTYCJE

Nasza praca

ZOBACZ!

Białołęka

Masz pytanie?

Napisz lub zadzwoń

+48 500 386 386